Saç Simülasyonu İle Yeni Bir Görüntü!

Saç Simülasyonu İle Yeni Bir Görüntü!

            Günümüzde kellik sorununa karşı arana çözümler giderek artmakta ve dış görünüşün kişiler hayal ettiği gibi olması için çalışmalar yapılmaktadır. Gelişen teknolojiler yardımı ile kellik sorunu artık bir sorun olmaktan çıkıyor ve kişiler istedikleri dış görünüme kavuşabiliyor. Ancak bazı uygulamaların oldukça maliyetli olması herkesin istediği görüntüye sahip olmasına engel olmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamaların uzun bir zamanı kapsaması ve işlem süresinde yaşanan zorluklar kellik sorunu yaşayan kişiler korkutmakta ve uygulamadan kaçınmasına neden olmaktadır. Kellik sorunu birçok farklı nedenden dolayı ortaya çıkmaktadır. Genetik faktörler, çeşitli işlemler ve ilaç kullanımı, deri hastalıkları ve ilerleyen yaş gibi unsurlar kelliğe neden olur. Yaşanan kellik sorunu dış görüntüyü olumsuz olarak etkilemekte ve buna bağlı olarak da kişilerin kendileri ile barışık bir durumda olmasını engellemektedir. Görüntüsünden mutsuz olan insanlar çevreleri ile iletişimi zayıflatarak dış dünyadan daha kopuk bir hale gelmektedir.

            Saç simülasyonu günümüzün en yeni ve hızlı kellik sorununa karşı üretilen çözümlerinden birisidir. Sadece bir kaç saat içerisinde kellik görüntüsünü hayatınızdan çıkartabilir ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Saç dövmesi olarak da adlandırılan bu yöntem özel cihazlar ve boyalar yardımı ile kellik görüntüsünün ortadan kaldırılmasını sağlamakta ve doğal bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır.

  Saç simülasyonu nedir?

  Saç simülasyonu saç derisine özel boyaların enjekte edilerek doğal saç görünümü oluşturulması işlemidir. Kellik yaşanan bölgelerde özel bilgisayar yazılımları ile doğal bir görüntü yaratılarak bu doğrultuda işlem gerçekleştirilir. İşlem sırasında kullanılan boyalar özel üretilmiş boyalardır ve dövme işleminde olduğu gibi zamanla solma yapmaz. Tüm saç renkleri ile uyumlu seçenekler sayesinde doğal bir görüntü oluşturulur ve kellik görüntüsü başarılı bir şekilde gizlenerek işlem tamamlanmaktadır.

  Kimler saç simülasyonu yaptırabilir?

            Farklı nedenlerden dolayı kellik sorunu yaşayan herkes saç simülasyonu yaptırarak kellik görüntüsünü ortadan kaldırabilir. Saç gölgeleme işlemi için cinsiyet veya yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Estetik bir görünüme sahip olarak kelliğin olumsuz etkilerinden rahatlıkla kurtulabileceğiniz gibi, seyrek görünümlü saçların da daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz. İşlem kellik olan bölgelere, seyrek saçlı olan bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu sayede saç ekimi sonrasında yaşanabilecek seyrelmeye karşı etkili ve kalıcı bir çözüm elde etme fırsatınız bulunuyor.

  Saç simülasyonu fiyatı

            Diğer uygulamalarda olduğu gibi saç simulasyon fiyatları da uygulama yapılacak alanın genişliğine göre farklılık göstermektedir. Uygulama öncesi yapılan kontroller ile birlikte fiyat belirlenmektedir. Ancak diğer uygulamalarla kıyaslandığında saç simülasyonu oldukça uygun rakamlara sahip bir yöntemdir.

 

            Saç simülasyonu ile kellik görüntüsünü hayatınızdan çıkartabilir ve aynalarla tekrar barışarak doğal saç görünümüne yeniden sahip olabilirsiniz. Saç simülasyonu ile en kısa sürede kellik görüntüsünü hayatınızdan çıkartacak, aylarca beklemeye gerek kalmadan istediğiniz dış görünüme sahip olarak hayatınıza devam edebileceksiniz.

 

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?