Özgüveni Yüksek Saçlar

Özgüveni Yüksek Saçlar

  Her yaş grubu insan için hayata daha olumlu bakabilmek, mutlu olabilmek ve başarının anahtarını eline alabilmek kendine olan güveni ile ilgilidir. Özgüven; insan ruhunu dolduran tamamlayan bir olgu olmasının yanında kişinin aynada kendine baktığı haline sarılabilmesi, görüntüsünü beğenmesi ile de doğru orantılıdır. Yoğun hayat temposu içerisinde stres ve sıkıntının ise en net tepkisini yine vücudumuz vererek, bana iyi bakmıyorsun sinyallerini saçın yıpranması, dökülmesi ya da genetik faktörler nedeniyle kellik olarak gösteriyor. Hassas bir yapıya sahip olması ile birlikte durumlardan kolay etkilenen saçlar aynı zaman da kişinin psikolojik yapısı için de çok önemli olduğundan sorunların çözüme ulaşması büyük bir talep ağı yaratmaya devam ediyor. Saçlarına önem veren ve artık farklı bir alternatif arayanlar için ise sevindirici haber saç simülasyonu yönteminden geldi.

 Saç simülasyonu ile gür saçlar

  Genetik ya da sonradan olma nedenler ile saç üzerinde kellik, boşluk, dökülme gibi problemler meydana gelebilir. Tüm bu problemlerin özel olarak üretilmiş olan cihazların yardımı ile boya kullanılarak dolgun görülmesini sağlayan yöntem ise saç simülasyonu nedir sorusunun cevabıdır. İşlem tüm testlerden geçerek onaylanmış olan, içinde metal barındırmayan ve alerji riskini ortadan kaldıran Serkan Bozkurt tarafından geliştirilmiş B.C.N.T boyaları ve ilk defa ülkemizde kullanılmakta olan altın uçlu iğneler yardımı ile tamamen kafa yapısı ve saç derisi özelliklerine göre kişiye özel olarak yapılıyor ve herhangi bir risk taşımıyor.

 Ağrı yok, acı yok

   Saç gölgeleme işlemi iğneli saç ekimi gibi cerrahi bir işlem değil bu nedenle işlem tutacak mı diye kaygılanmaya gerek yok. Tamamen saç derisine uygun mikropigmentlerin kopyalanması ve boşlukların doğal yollarla ağrısız bir şekilde kapatılmasına bağlı bir yöntem. İşlem düşünüldüğünde ilk akla gelen erkekler olmasına rağmen kadınlara da oldukça sık uygulanıyor. Saç dövmesi, laboratuvar ortamında uzun süren çalışmalar sonucunda saç derisi dikkate alınarak, deriye uygun B.C.N.T boyaları ile yapıldığı için terlemeye karşı da oldukça dayanıklı. Dövme boyaları gibi renk değiştirmesi yapmayan bu özel simülasyon boyaları ortalama 3 ile 5 yıl arasında rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Bu sürenin sonunda cerrahi bir işlem olmadığı için deri üzerinden kendi kendini siliyor. İstenildiği takdirde işlemin tekrarı da mümkündür. Saç simulasyon fiyatları ise tabi ki işlem yapılacak olan bölgenin genişliğine ve yapılacak olan işlemin çeşidine göre farklılık gösteriyor.

 Herkese hitap ediyor

  Saç üzerindeki boşlukların ya da tamamen kelliğin doldurulması ile doğal bir görüntüye kavuşmak isteyen herkes yaptırabilir. Bunun yanında cerrahi işlemler sonucunda kafada meydana gelen dikiş ve yara izlerinden şikayeti olan kişiler tarafından da tercih edilebilir. Tüm avantajların istenilen şekilde sonuçlanması ve beklentiyi en sağlıklı biçimde karşılayabilmesi için ise doğru kişiler ile iletişim içinde olunması mutlaka dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?