Kellik Görüntüsüne Yeni Bir Çözüm: Saç Simülasyonu

Kellik Görüntüsüne Yeni Bir Çözüm: Saç Simülasyonu

            Kellik sorunu günümüzde insanların büyük bir kısmının yaşadığı bir sorun olup, kısa bir zaman öncesine kadar çözümü bulunmayan bir sorundu. Kellik nedeni ile insanların dış görüntüsünde istenmeyen durumlar oluşmakta ve kişiler kendileri ile barışık hali terk ederek psikolojik olarak sorunlar yaşamaya başlamaktadırlar. Günümüzde gelişmiş yöntemler sayesinde artık kellik sorununa çözüm bulunabilmekte ve kişiler istedikleri görüntüyü tekrar elde edebilmektedirler. Ancak bazı uygulamaların oldukça maliyetli, acılı ve zaman alıcı olmasından dolayı ne yazık ki kellik sorunu yaşayan herkes bu uygulamalardan yararlanma imkanı bulamıyor. Günümüzün en yeni uygulamalarından biri olan saç simülasyonu kellik görüntüsünün ortadan kaldırılmasında yeni bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta ve giderek artan popülerliği ile her geçen gün daha fazla insan tarafından başvurulan bir yöntem olmaktadır.

 

 Saç simülasyonu nedir?

 

 Kadınların yaptırdığı kaş kontur uygulaması ile benzerlik gösteren saç simülasyonu, özel cihazla ve boyalar yardımı ile kellik sorunu yaşanan bölgelerin doldurulması işlemidir. Kontur işleminde kullanılan cihazlardan ve boyalardan farklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Saç dövmesi işleminde kullanılan cihazlar gelişmiş özelliklere sahiptir. Boyalar ise özel içeriklere sahip olup, zamanla solma durumunun ortaya çıkmasını engelleyecek içeriklere ve kaliteye sahiptir. Saç simülasyonu diğer uygulamalara kıyasla çok daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde kellik görüntüsünden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Kadın ve erkek herkes tarafından rahatlıkla yaptırılabilecek olan saç simülasyonu, seyrek saçların gizlenmesi ve dolgun bir görüntü elde edilmesinde de uygulanmaktadır. Tıbbi bir işlem olmadığı için uygulama sonrasında günlük hayata devam edilebilir ve hayattan geri kalmak zorunda olunmaz. Saç gölgeleme işleminde uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre seans süreleri değişiklik göstermektedir. Ortalama yarım saat ile üç saat arasında değişen bir uygulamadır ve bu kadar kısa süre içerisinde kellik görüntüsünü ortadan kaldıran tek kalıcı yöntemdir.

 

 Saç simülasyonu fiyatları

 

 Saç simulasyon fiyatları uygulama yapılacak alanın genişliğine göre farklılık göstermektedir. Uygulama öncesinde gelişmiş bilgisayarlı yöntemler ile simülasyon yapılacak alan belirlenir ve bu doğrultuda fiyat oluşturulur. Diğer maliyetli yöntemlere kıyasla oldukça uygun rakamlara sahip olan saç simülasyonu kellik görüntüsünden kurtulmak isteyen herkes tarafından rahatlıkla yaptırılabilir.

 

 Tamamlayıcı bir uygulama

 

 Diğer kellik ve seyrek saç sorununu gidermek için uygulanan yöntemlerle tamamlayıcı bir özelliğe sahip olan saç simülasyonu, en iyi ve mükemmel görüntüye sahip olmanızı sağlamaktadır. Zamanla seyrelen saçların kamufle edilmesini bu pratik yöntemle kısa sürede sağlayabilir saçlarınızın doğal görüntüsünü bozmadan gür görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Saçların doğal çıkış yönleri ve yapısı baz alınarak yapılan uygulama sayesinde tamamen doğal bir görüntüye sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Yara izleri ve doğum izleri gibi sorunları da gizlemek için etkili bir yöntem olan saç simülasyonu ile kusursuz bir saç görüntüsüne ulaşmak sizin elinizde!

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?