Saç Simülasyonu Artvin 8

Saç Simülasyonu Artvin 8

Serkan Bozkurt öncülüğü ile kurucusu olduğu saç simülasyon sistemleri, kişilerin saçlarında meydana gelen seyreklikleri ortadan kaldırıyor. Belirlenmiş sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan saç dökülmeleri, her ne kadar ilk dönemlerde; alınlarda açılma şeklide kendini gösterse de ilerleyen zamanlarda, tepe bölgesinde aşırı seyreklikler ve daha şiddetli durumlarda kellik gibi problemleri ortaya çıkarmaktadır. Artık, saç simülasyonu ile bu sorunlar gerçekten hayal oluyor. Bilmeniz gerekir ki, saç efekt işlemlerini uygulatan tüketiciler, bir hasta değil ve uygulanan işlemlerde bir cerrahi operasyon değildir.

Saç simülasyonu nasıl yapılır?

                Bahsettiğimiz bu işlem, Serkan BOZKURT eşliğinde, profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye’ de saç gölgeleme işlemini ve bu sistemi kuran Serkan Bey, kullandığı altın iğeler ile tüketicilere destek oluyor. İğnelerin altın kaplama olması, uygulama esnasında herhangi bir tahriş ve kızarıklığı da engelliyor. Böylelikle işlem sonrası direkt olarak günlük yaşantınıza dönmeniz mümkün oluyorken, herhangi bir yan etkisinden de etkilenmeden, yaşantınıza devam ettirebilirsiniz.

                Gölgeleme ya da saç pigmentasyonu olarak da bilinen bu uygulama, 3-5 saatlik bir seans ile gerçekleştirilebilmektedir. Her ne kadar kişi de meydana gelen seyreklik ve açılmalara göre farklı süreçleri ele alsa da genel olarak uygulama süreleri 3-5 saat ile sınırlı olmaktadır. Uygulama esnasında tercih edilen iğne tipleri, farklı kalınlıklarda olmaktadır. Saç kalınlığına uygun olarak uygun iğne tercih etme seçenekleri bulunmasından dolayı da daha dolay saçlara kavuşmak mümkün oluyor. Diğer saç simülasyon merkezlerinde maalesef tek kalınlıkta iğneler her kişiye uygulanıyor. Bu da kişiyi doğal görünümden kısmen de olsa uzaklaşıyor. Türkiye’ de saç simülasyon fiyatları nerede uygun ve en iyi hizmet kalitesi nedir diyorsanız, Serkan BOZKURT iyi bir seçim olacaktır. Elbette ki fiyatlar, kalite ile orantılıdır. Bunu da dikkate almakta fayda var.

Bu işlem bir dövme işlemi değildir

                Bildiğiniz gibi, dövme işlemleri, kalıcı olarak uygulanır. Bu durumda, istenmeyen görünümleri de ortadan kaldırmak ve sildirmek mümkün olmamaktadır. Tüketicilerin bilmesi gerekir ki, saç simülasyonu nedir işlemleri, dövme işlemleri ile alakalı bir durum değildir. Her ne kadar bu işlem için de özel boyalar ve iğneler kullanılsa da 3-5 yıl kullanım imkânı sağlamaktadır. 3-5 yıl içerisinde saç efekt renkleri solmaya başlar ve vücuttan tamamen atılır, yenilenmesi gerekir.

                Yine bu işlem uygulandıktan sonra, müşterilerin beğenmeme durumu söz konusu olduğunda da sildirme işlemi mümkün olmaktadır.

Patentli saç pigmentasyonu

                Bu sistemin patenti, Serkan BOZKURT’ a aittir. Bilgisayarlı altın iğneli sistem olarak bilinmektedir. BOZKURT’ un kurduğu sistem ve merkezi hariç, diğer saç sim. Merkezlerinde altın iğneler kullanılmıyor. Yine farklı kalınlıklarda tercih edilmesi mümkün olan iğneler, diğer merkezlerde her kişi için tek tip iğneler olarak kullanılıyor.  Bu işlemlerin hastanelerde değil, saç simülasyon merkezlerinde yapıldığını da unutmayınız.Saç Simülasyonu Artvin dendiği zaman akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?