Saç Simülasyonu Adıyaman 2

Saç Simülasyonu Adıyaman 2

Her sorun gibi saçlarda insanın moralini bozan, modunu düşüren bir sorun ortaya çıkarmaktadır. Çünkü insanlar her daim güzel görünmek için saçları ile ilgilenmekte ve saçları güzel olsun diye kuaförlere bir sürü paralar vermektedir. Bu anlamda da insanlar için nasıl bir konumda olduğu anlaşılmaktadır. Saç dökülmeleri de insanların en son isteyeceği sıkıntılardan birisi olacaktır. Saç dökülmesi ile insanlar kendilerini kötü hissedip, tarzlarını ve kendilerini güzelce ifade edememektedirler. Bu sorunla da insanlar eskiden beri uğraşmakta ve çözmek için çabalamaktadır. Şuan ki gelişen teknoloji ile daha hızlı şekilde çözüme ulaşma yolları vardır ama kullanan kişiler belirli sebeplerle değişebilmektedir.

 Serkan Bozkurt farkı nedir ?

                Ülkemizde saç sorunlarına çözüm saç ektirmek ya da saç varmış görüntüsü veren yöntemler kullanmaktır. Bunlardan en yenisi ve en çok talep göreni de Serkan Bozkurt'un ülkemize getirdiği saç simülasyonu adı ile sunduğu ve ilk marka tescili sahibi olan merkezine sahip olmasıdır. Her anlamda önde olan Serkan Bozkurt, bu uygulamayı kendisi geliştirmiş ve altın iğneli saç simülasyon yöntemi olarak merkezinde yaptığı hizmeti patentini alarak 4 ilde bulunan merkezleri hariç diğer yerlerde kullanılmasını engellemiştir. Bozkurt'a göre saç simülasyonu nedir sorusunun cevabı, kendi üretimimiz olan B.C.N.T saç simülasyon boyaları yani bitkisel özlü bu boyalar ile bu sektöre has cihazlar yardımı ile başınızda saç olmayan bölümlere saç efekti verme işlemidir demektedir.

Detaylı bilgi ;

                Oldukça kullanıcısı fazla olan ve yeni geliştirdiği bu yöntem ile daha da fazla kullanıcının ilgisini çekmesi ile insanlara oturdukları yerde bu uygulamayı gerçekleştirebilme imkanı sunulmaktadır. Cerrahi bir operasyon geçirilmediği için acı yaşanmadığı her kullanıcı tarafından belirtilirken, 3 saat ya da 5 saat arasında kişinin başında ki uygulama alanının değişimine göre saatler değişebilmektedir ancak en fazla 2 seansta işleminiz tamamlanmaktadır. Tüm sağlık açısından kontrolleri de ağır metal ve dermatolojik testler ile sağlanıp belgelenerek insanların içinin rahatlaması sağlanmaktadır.

                Her daim insan sağlığını gözeten Bozkurt, doğal içerikli boyalar kullanması ve yara, şişlik gibi sorunlar yaratmayacak bir yöntem geliştirmiştir. Her saç teline uygun iğneleri ile de insanların saçlarının doğal görünmesini sağlamaktadır. Uygulama benzerliğinden saç dövmesi ile karıştırılmaktadır ancak kesinlikle aynı işlemler değillerdir. Çünkü saç dövmesi dövme iğneleri ve boyaları ile yapılmakta ve sağlık sorunları her daim görünmektedir. Boyaların kalıcı oluşundan da zamanla yıkama, güneş ve diğer etkilerden rengi değişmekte ve insanların görüntüsünü kötü bir duruma sokmaktadır. Halk arasında saç gölgelemesi ile bilinen diğer adı ile bilinen saç yıkanması durumuna göre 3 ile 5 yıl arasında kulanım süresi ve doğal içerikli kullanım ile insan sağlığı tehdit edilmemektedir.

                Bir diğer yandan fiyatlar ülkemiz için önemli konulardan biri olmaktadır ki, saç simülasyon fiyatları diğer yöntemlere göre acısız, hızlı, doğal, sağlıklı ve güvenilirliği göz önüne alındığında en uygun fiyatlarda olurken, saç olmayan bölümün genişliği ve ne kadar yoğun olması istendiğine göre uygulanan saç efekt sayısı ile değişmektedir.Saç Simülasyonu Adıyaman dendiği zaman akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?