Saç Simülasyonu Adana 1

Saç Simülasyonu Adana 1

Saç dökülmesi, alın ve tepe bölgelerinde açılmalar, günümüzün en sık karşılaşılan sorunları arasında yer alıyor. Elbette ki bu sorunlar, fiziksel ve psikolojik faktörlere bağlı olarak kendini göstermektedir. Ortalama olarak bir kişi de 100.000 ile 150.000 aralığında saç teli bulunmaktadır. Fakat, yıllar geçtikçe, dış etkenlere ya da psikolojik sebeplere bağlı olarak, dökülme meydana gelirken, saç tellerinde oluşan azalma ile seyrek bir saç görünümü meydana geliyor. Böylelikle de alternatif yöntemlerin arasında en sağlıklı olanlarından tercih edilmesi gerekirken, günümüzün popüler seçimlerinden birisi de saç simülasyonu ön plana çıkıyor.

Türkiye’ de ilk altın iğne kullanımı

                Türkiye’ de ve tüm Dünya’ da en büyük marka tescilli saç gölgeleme merkezi olarak hizmet veren Serkan BOZKURT, merkezinde kullandığı ekipmanlara önem verirken, kişilerin sağlığını da her daim üst düzeyde tutmaktadır. Kullandığı simülasyon boyaları, B.C.N.T farkı ile sunarken, ağır metal testlerinden geçmiş ve dermatolojik onay almış olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Yine tercih ettiği iğneler de altın kaplama olurken, herhangi bir yan etki olma durumu ortadan kaldırılmaktadır.

                Bildiğiniz gibi, bazı metaller ve elementler, pek çok kişiye alerji yapmaktadır. En bilinen etkileri arasında ise; kızarıklık, tahriş ve şişlik yer alıyor. İnsan vücuduna en uygun olan element altın olarak tanımlanırken, kullanılan altın iğneler ile bu yan etkilerden de her daim uzak duruluyor. Elbette ki Türkiye’ de bir ilk olan Serkan BOZKURT, tüm bu özellikleri ile ilk tercihler arasında.

Kaliteli hizmet anlayışı ve sağlık

                Sizlerde, saç simülasyonu nedir diyorsanız, Serkan BOZKURT’ u tanımanız ve hizmetlerinden haberdar olmanız gerekiyor. Türkiye’ de bu hizmeti, en kaliteli şekilde müşterilerine sunması, onu her daim bir adım önde tutmaktadır. Bu işin en iyisi olarak tanınması da tabi ki, randevularını artırırken, işlemler için uygun randevu zamanını iyi ayarlamanız ve yetkili ile görüşmeniz gerekiyor.

Dövme ile karıştırmayın

                Bu işlemi tercih etmek isteyen kişiler için birkaç bilgi daha sunabiliriz. Eğer ki, kalıcılığından şüphe ediyor ve dövme uygulaması ile karıştırıyorsanız, böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü, bilgisayar destekli altın iğne uygulaması, tercih edilen özel boyalar ile tamamlanıyor. Bu sistem, geçici bir sistem olarak bilinirken, 3-5 yıl kullanım imkânı sağlamaktadır. İstenmediği durumlar halinde ise silinmesi en az uygulaması kadar basit. Bundan kaynaklı olarak saç dövmesi ile karıştırılmaması da tavsiyelerimiz arasında yer alıyor.

Cerrahi operasyon değildir

                Yine bir başka konu da cerrahi operasyonlardan tedirgin olan kişilere hitap ediyor. Uygulanan yöntem, minimal uyuşmalar sonrası, altın iğneler ile saç efektleri şeklinde gerçekleştirilmektedir.  %100 doğal saç görünümüne ulaşmak bu yöntem ile oldukça kolay.

                Fiyatları merak eden müşterilerimiz için ise, açılma bölgesine göre saç simülasyonu fiyatları değişiklik göstermektedir.Saç Simülasyonu Adana deyince akla Hf Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?