Doğal Görüntünün Altınla İğnelerle Hayat Bulmas

Doğal Görüntünün Altınla İğnelerle Hayat Bulmas

Doğal Görüntünün Altınla İğnelerle Hayat Bulması

                İnsanlar yaşadıkları sıkıntılarla her daim yaşamak zorunda değildir. Bunun en belirgini saçlarının dökülmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bunun da çözümü farklı şekillerde sağlansa da son zamanlarda yoğun ilgi gören saç simülasyonu yöntemidir. Bu yöntem diğerlerine göre hem daha sağlıklı hem de daha doğal görünümü sağlamaktadır. Özellikle saç simülasyonu saç dövmesi ile karıştırılmaktadır. Saç dövmesinde kullanılan aletlerin tek tip olması, dövme boyası kullanımı ve bunların zamanla akması ile sorun yaşatması insanların yeni bir yöntem arayışı içine girmesine sebep olmuştur. Kısa zamanda bir çok yerde tanınan ve Türkiye'nin önemli illerinde hizmet veren bir yöntem haline gelmiştir. Aşağıdaki bilgiler doğrultusunda farklı uygulamalar olduğu da anlaşılacaktır.

Altın iğneli saç simülasyon yönteminin özellikleri

  • Serkan Bozkurt tarafından sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir'deki merkezlerinde bulunan bir yöntemdir.
  • Saç çıkmasını sağlayan bir yöntem değildir ama yoğun saç görünümünü sağlamayı sağlayan bir yöntemdir.
  • İki yıl kadar önce Serkan Bozkurt tarafından ülkemize getirilen ve başka dilden ismi bu şekilde değiştiren ve sunan, şuanda da kendisinin geliştirdiği bir saç gölgeleme yöntemidir.
  • Sorulan saç simülasyonu nedir sorusuna, belirli bilgisayar destekli çalışan cihazlar ve kendi merkezlerinde üretilmiş olan B.C.N.T saç simülasyon boyaları olan bitkisel özlerle özel olarak hazırlanmış boyalarla beraber saç olmayan bölümlere küçük saç efekleri uygulaması ile yapılmaktadır diye cevap verilmesi yeterli olacaktır.
  • Tamamen insan sağlığı için uygun şişlik, kaşıntı, yara gibi değişik sıkıntılara yol açmayan, sağlık testleri olan dermatolojik ve ağır metal testlerinden geçerek onayını almış bir yöntemdir. Bu sayede belgelenen bu işlem rahatlıkla kullanılmaktadır.
  • Kesinlikle uygulama cerrahi bir işlem içermemektedir. İşlemi yapan cihaz ile birlikte acısız bir şekilde saç görüntüsü verme işlemi yapılmaktadır.
  • Cerrahi müdahale gerektirmediği için oldukça kısa sürede yapılan, en az 3 ile en fazla 5 saatlik bir aralıkta tamamlanan işlemde kişinin saçının daha yoğun görünmesini istemesi, yapılacak alanın geniş olması gibi nedenler etkilese de en fazla 5 saat alır ve işlem sonrası sorun yaşanmadan günlük aktivitelere devam edilebilinmektedir.
  • Uygulama her insana yapabilineceği gibi bazı kişilere uygulanması uygun olmayacağından denenmemektedir. Bu kişiler hamileler, saç rengini çok değiştiren, kanser hastaları ve cilt, deri hastalıklarına sahip olan kişilerdir.
  • Tekrar altını çizmek gerekirse sadece Serkan Bozkurt'un merkezlerinde bulunan saç simülasyonu yönteminin patentini de elinde bulundurması ile kullanımı da koruması altına almış olmaktadır.

Ücretlendirme nasıl gerçekleşmektedir ?

                Uygulama sürecini etkilediği gibi saç olmayan bölümün yoğun oluşu, uygulanacak efekt sayısının artması zamanda olduğu gibi ücrette de artmaktadır. Kişinin saç teli kalınlığı etkilememekte ama her saça uygulanması insanlara yararlanma avantajı sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi edinebilmek için saç simülasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim adreslerinden ulaşılabilinmektedir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?